Pasję do fotografii wyniosłem z domu. Odkąd pamiętam robienie zdjęć było największym hobby mojego taty. Jednak zawodowym fotografem zostałem przez przypadek. Miały być studia socjologiczne, ale w ostatnim momencie padło na fotografię. I chyba dobrze się stało, bo nie wiem jakim byłbym socjologiem, a fotografem jestem całkiem niezłym.

Firmę prowadzę razem z żoną Alicją, która z wykształcenia jest marketingowcem, z zamiłowania świetną makijażystką.  Naszym największym wspólnym sukcesem jest 2,5-letnia córka Marysia, która codziennie uczy nas nowego spojrzenia na świat.

Zajmuję się szeroko pojętą fotografią reklamową. Fotografia produktowa, fotografia architektury, zdjęcia biznesowe i korporacyjne to mój konik. Świetnie odnajduję się też na sesjach modowych i beauty. Moje zdjęcia sprzedają, wywołują emocje, budują wizerunek.

Na co dzień pracuję w moim studio w Chorzowie. Mogę podjąć się zlecenia w całym kraju i poza jego granicami – posiadam sprzęt mobilny wysokiej klasy.

Jeśli potrzebujesz zdjęć dla siebie lub Twojej firmy – zadzwoń, napisz! Wspólnie omówimy Twoje potrzeby, opracujemy koncepcję sesji i zrealizujemy ją,  dbając o wszystkie szczegóły.

Miałem przyjemność pracować między innymi dla:


>